Loredana shtatëzanë.., fotot e fundit të këngëtares sorted by
relevance

Admin01.10.2021

Loredana shtatëzanë.., fotot e fundit të këngëtares

9103
Admin29.08.2021

Loredana sjell fotot më të ëmbla të vajzës, po duket si kukull

801
Admin16.08.2021

Arrestohet Loredana nga policia zviceriane për… - Lapsi.al

5408
Admin04.10.2021

Loredana shtatëzanë, Mozzik pritet të bëhet baba për të parën herë - Lapsi.al

6201
Admin25.09.2021

Me MOZZIK-un e ka? Çfarë do të thotë Loredana vallë me sytë dhe mashtrimet? [FOTO]

68010
Admin28.08.2021

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Këto foto ngjallën dyshime tek fansat - Gazeta Express

7502
Admin11.09.2021

Reperja kosovare Loredana rrezikon të depërtohet nga gjykata zviceriane, akuzohet për miliona

7906
Admin07.08.2021

Kështu do të duket si 50 vjeçare Loredana - Online

7804
Admin22.07.2021

Pasi fansat aluduan se mund të jetë sërish shtatzënë, Loredanës i ndodh e papritura e bukur

2604
Admin15.09.2021

Loredana bën ndryshim në pamje, vjen me stil të ri flokësh

5501
Admin09.09.2021

Loredana bën ndryshim në pamje, vjen me stil të ri flokësh

8208
Admin18.09.2021

FOTOT-Nuk ka më dyshim për ribashkimin/ Loredana kthehet në Kosovë, Mozzik e pret në aeroport

1705
Admin09.08.2021

Ministri kosovar pyetet nga gazetarët zviceranë për rastin e Loredana Zefit - Albinfo

9409
Admin02.08.2021

Loredana po duket krejt ndryshe në foton e fundit | OraVip

1101
Admin10.08.2021

Adelina Berisha joshëse në imazhet e fundit, flokët më të gjata se fustani - Kuzhina Shqiptare

7704
Admin06.08.2021

Sa prekëse! Loredana poston këto FOTO dhe të gjithë njëzëri: I mungon Mozzik?

4709
Admin08.09.2021

Familjarët e konfirmojnë, Loredana 4-muajshe shtatëzanë - Lapsi.al

705
Admin05.08.2021

Loredana po duket krejt ndryshe në foton e fundit | OraVip

1903
Admin20.08.2021

FOTO/ Loredana dhe Mozzik anulojnë koncertin! Ja - Syri | Lajmi i fundit

805
Admin18.07.2021

Loredana sjell fotot më të ëmbla të vajzës, po duket si kukull

7605
Admin20.08.2021

Loredana veshë uniformën ushtarake të UÇK-së

408